Катинська Марина Георгіївна

Кафедра фармації

Посада: доцент кафедри

Науковий ступінь: кандидат фармацевтичних наук

Досвід роботи: 3 роки

Біографія

Народилася 7 березня 1981 року в Харкові.

 Відомості про вищу освіту

Після закінчення 9-ти класів ЗОШ №86 вступила до Харківського медичного училища №1, яке закінчила у 1999 році, отримавши диплом із відзнакою за спеціальністю «Сестринська справа».

Має дві вищі фармацевтичні освіти. У 1999-2004 роках навчалась у Національному фармацевтичному університеті (фармацевтичний факультет), спеціальність «Клінічна фармація».

Другу вищу фармацевтичну освіту отримала в Національному фармацевтичному університеті у 2007-2009 роках – магістратура зі спеціальності «Якість, стандартизація та сертифікація». Диплом із відзнакою, кваліфікація «фахівець зі стандартизації, сертифікації та якості».

 Відомості про захист дисертацій та підвищення кваліфікації

З 2008 по 2012 рік – аспірант без відриву від виробництва кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації НФаУ.

У червні 2013 року після захисту дисертаційної роботи присуджено науковий ступінь кандидата фармацевтичних наук за спеціальністю 15.00.01 – Технологія, організація фармацевтичної справи та судова фармація».

У грудні 2012 року після підвищення кваліфікації клінічного провізора (вересень-жовтень 2012 року, Інститут підвищення кваліфікації спеціалістів фармації) за результатами атестації в комісії Держлікслужби України в місті Києві отримала І категорію клінічного провізора.

 Основні етапи діяльності

З другого курсу навчання поєднувала із трудовою діяльністю: працювала медичною сестрою приймального відділення Обласної дитячої клінічної лікарні та фармацевтом ТОВ «Світоч-фарм».

Після закінчення у 2004 році НФаУ (диплом із відзнакою) працювала на ПАТ НВЦ «Борщагівський ХВЗ» спочатку на посадах фармаколога-клінічного провізора.

У липні 2007 року призначена на посаду керівника групи доклінічного та клінічного вивчення.

З травня 2011 по грудень 2012 року працювала керівником групи клінічного забезпечення відділу регуляторних відносин реєстрації та менеджменту якості ТОВ «УА Про-Фарма».

У 2013 році, після захисту дисертаційної роботи на присвоєння наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук, працювала викладачем дисципліни «Біофармація» у КМУ УАМН.

З лютого 2014 по жовтень 2015 року працювала фахівцем із регуляторних проектів ТОВ «Промоушн Аутсорсинг», у відділі забезпечення ТОВ «Тева Україна».

Викладає дисципліни:

  1. Охорона праці в фармації та БЖД
  2. Фармохімія
  3. Фармтехнологія
  4. Маркетинг у фармації, МФТ
  5. Організація та економіка у фармації

Основні наукові праці

Має 26 наукових публікацій, із них 12 статей і 1 деклараційний патент на корисну модель.