Валентина Олексіївна Мовчан

Продовжуємо знайомство з надзвичайними людьми!

Валентина Олексіївна Мовчан!

На цих рядках моє серце завмирає, бо як можна у двох рядках описати людину, про яку варто написати кілька томів!

Неймовірна, фантастична, жінка, яку хочеться наслідувати в усьому і слухати 24 години на добу, аби нічого не пропустити!

Закінчила Київський державний університет ім. Т.Г. Шевченка за спеціальністю «Біолог-зоолог», отримавши кваліфікацію викладача біології і хімії. Захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю “Гідробіологія”. Доцент, декан факультету біомедичних технологій Університету “Україна”!

Як науковець Валентина Мовчан закладає наукове підґрунтя пермакультури в Україні, виступаючи з доповідями на міжнародних конференціях і лекціями на місцевих заходах (наприклад, https://www.facebook.com/meconomica/videos/843459885858406/UzpfSTEwMDAxNzU0NTE0NjAwNToyMDAzNzUzNzA1NTczMDA/?id=100017545146005)!

Крім того, Валентина – засновниця демонстраційно-освітнього центру пермакультури «Літній сад», який буде створено у Черкаській області, що дасть можливість усім бажаючим освоїти методи пермакультури та сприятиме економічному і соціальному розвитку села!