Теплі грядки Розума

Адміністрація Університету «Україна» запрошує взяти участь у закладці «Теплих грядок Розума», що відбудеться 3-го травня 2018 р. об 11:00 на території університету за адресою: м. Київ, вул. Львівська, 23.

Володимир Розум проведе майстер-клас і власноручно продемонструє як правильно створювати і обслуговувати такі грядки.

«Теплі грядки Розума» – запатентована технологія відновлення у найкоротші терміни підтримання родючості ґрунту, можливість без значних затрат часу, праці і коштів отримувати високі врожаї екологічно чистої продукції без застосування мінеральних добрив і хімічних засобів захисту рослин від хвороб і шкідників.

Це одна із технологій органічного землеробства та пермакультури, популяризацією якої в Україні займається ГС «Пермакультура в Україні», що є складовою глобального пермакультурного руху.

«Теплі грядки Розума» є також перспективним елементом міського фермерства, яке впроваджує ГО «Місцева економіка». Створення “теплих грядок Розума” в Університеті “Україна” є частиною мережі проектів Курсу з міського фермерства 2018 року.

А МОН рекомендує ввести «Теплі грядки Розума» у навчальні програми середньої школи та ВНЗ як практичну основу для екологічної освіти учнівської та студентської молоді, проведення наукових досліджень.

Цей захід – до Міжнародного дня пермакультури, який відзначають 6 травня, – буде чудова можливість для знайомства та спілкування після закладання грядок за чашкою чаю на свіжому повітрі.

Принесіть із собою фрукти, смаколики та кружку, термос із напоєм.

Контакти: 067 507 26 01