Працевлаштування

Бази практики студентів та інформація про результати практики 2022-2023

Біомедичними технологіями, мікробіологією зокрема, варто займатися тим, хто постійно хоче пізнавати щось нове, хто хоче практично попрацювати в науці, хто хоче в майбутньому стати фахівцем у галузі наукових досліджень. Нині на фахівців із дипломами спеціаліста чи магістра з мікробіології є потужний попит.

Для кого Інститут готує фахівців? Для Міністерства охорони навколишнього природного середовища України, Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства оборони України, Міністерства надзвичайних ситуацій України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Міністерства внутрішніх справ України та інших відомств, навчальних і наукових закладів, а також для медичних установ і медико-діагностичних лабораторій вітчизняних та зарубіжних фірм.

Після закінчення навчання випускники отримують дипломи державного зразка. Іногородні студенти забезпечуються гуртожитком. Університет «Україна» має договір із Військовим інститутом Київського національного університету імені Тараса Шевченка на навчання студентів за програмами підготовки офіцерів запасу. Завдяки цьому випускники кафедри матимуть змогу отримувати військове звання «молодший лейтенант запасу». Наказом Міністерства охорони здоров’я України № 588 від 12.08.2009 р. біологам дозволено працювати на посадах лікар-лаборант, лікар-імунолог та лікар-генетик (у відділеннях асистивної репродуктології, онкогематології, ембріології, пренатальної діагностики, а також у санітарно-епідеміологічних лабораторіях МОЗ України) за умови проходження спеціалізації у навчальних закладах післядипломної освіти МОЗ України.

Екскурсія в Національний музей медицини, на підприємства “Индар”, “Валартин Фарма”, на Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод: