Лекторій «Пермакультура в ландшафтному дизайні»

 

Університет “Україна”, “Київський ландшафтний клуб”, ГС “Пермакультура в Україні”

Запрошують відвідати лекторій “Пермакультура в ландшафтному дизайні”

 

ДЕНЬ: 18 березня 2019 р.

ЧАС: 15:00 – 18:00

МІСЦЕ: корпус 3, ауд. 3Л3, Університет “Україна”, вул. Львівська, 23 (р-н ст. метро «Житомирська»)

СПІКЕРИ:

Андрій Накорчевський, ландшафтний архітектор та сходознавець, лауреат премії Спілки архітекторів України, професор Університету Кейо (Токіо), професор Школи ікебани Охара (Токіо);

Оксана Джунь, ландшафтний архітектор, член Національної спілки архітекторів України, президент Київського Ландшафтного клубу;

Валентина Мовчан, пермакультурний дизайнер, кандидат біологічних наук, декан факультету біомедичних технологій Університету «Україна».

Ландшафтні архітектори представлять свої високохудожні проекти – справжні шедеври ландшафтного мистецтва, де панує краса. Завдання пермакультурного дизайнера – внести в них елементи пермакультури, щоб зробити їх більш екологічними, самодостатніми, незатратними в догляді і продуктивними. У процесі дискусії ми будемо шукати єднання КРАСИВОГО і КОРИСНОГО.

Планується обговорення чисто декоративно-ландшафтних проектів (у нас і в Японії) і плодового саду звичайного (в Японії) з метою зробити їх пермакультурними, і біоплато різних конструкцій – як можна вдосконалити їх конструктивно і режим експлуатації.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Підрозділ: ВІДКРИТИЙ МІЖНАРОДНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РОЗВИТКУ ЛЮДИНИ «УКРАЇНА»