Регуляторний менеджмент біофармацевтичної продукції в ЄС

 

УВАГА!

Скачати повну презентацію можна за посиланням

 

Співробітники та студенти ФБМТ мають можливість взяти участь у міжнародному освітньо-науковому проекті «Регуляторний менеджмент біофармацевтичної продукції в ЄС», що здійснюється в рамках пілотного проекту «Короткострокові експертні місії з діаспори» (des Angebots für Kurzzeiteinsätze von Diaspora-Fachkräften), який реалізується та координується Центром міжнародної міграції та розвитку (Centrum für Internationale Migration und Entwicklung (CIM) (Німеччина) відповідно договору № 1 від 12 лютого 2019 р.

Викладач по обміну, представник діаспори Ігор Речкіман проводить лекції та семінари за темою: «Реєстраційний допуск та базові підходи щодо маркетингового просунення продуктів виробництва України в Європі». Висвітлюються такі групи продуктів:

– Продукти харчування;

– БАДи (включно Novel Food і деякі інші категорії які також регуляторно відносяться до продуктів харчування). Питання розмежування “Food and Drug”;

– Косметичні засоби;

– Кормові добавки для тварин (включно з категорією «медикаментизовнi корми»);

– Засоби захисту рослин;

– Вироби медичного призначення;

– Лікарські засоби медицини людини і тварин (включаючи, крім іншого, і позиції допускових доклінічних і клінічних випробувань).

 

Місія Ігоря Речкімана триватиме до 30 квітня 2019 р.

Заняття проходять у вівторок о 10:00 та четвер о 14:00 в ауд. 208 (2 корп).