Студенти-біологи Університету «Україна» на практиці у Карпатах

Карпати. День перший.

Неймовірно плідним вдається день, якщо встати о 5 .30!

Карпати. День другий.

Незважаючи на раптову непогоду, день видався плідним на пригоди та враження!

День 3. На власні очі побачили одне з чудес України – озеро Синевір, зустріли червонокнижні види рослин, познайомилися з червоною рутою, відвідали село 10-ти музеїв Колочаву та досхочу наспівалися пісень по дорозі додому.

День четвертий. Практичне заняття студентів із вивчення лісової та чагарникової рослинності Карпат. Гора Маківка.

День п’ятий. Практичне заняття студентів-біологів Університету «Україна» з вивчення лучної рослинності Карпат. День напружений, але неймовірно продуктивний.

День 6. Практичне заняття з дендрології, мікології, ліхенології.

День 7. Практичне заняття з біології вимагає значних зусиль. Денний похід на вершину гори.

День 8. Практичні заняття студентів факультету біомедичних технологій Університету «Україна» із зоології та екології. Відвідали гідроелектростанцію, екологічну сироварню, ферму плямистих оленів, буйволів та Долину нарцисів

День 9. Складання заліку та підбиття підсумків практики.

День 10. Завершення практики. Нова зустріч із водоспадом Шипіт. Дорога додому.