Перша ознайомчо-навчальна екскурсія студентів на ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод»

13 жовтня 2017 року було успішно проведено першу ознайомчо-навчальну екскурсію студентів на фармацевтичне підприємство – 10 наших відвідувачів гостинно прийняв ПАТ НВЦ «Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод».

ПАТ НВЦ «Борщагівський ХФЗ» – перше в Україні фармацевтичне підприємство, що повністю впровадило європейські та міжнародні стандарти у сфері якості (GMP, ISO 9001), дистрибуції (GDP), екологічного менеджменту (ISO 14001), енергоменеджменту (ISO 50001), охорони здоров’я та безпеки праці персоналу (OHSAS 18001), а також соціальної відповідальності (SA 8000).

Підприємство має збалансований продуктовий портфель: лікарські засоби (більше 100 найменувань), препарати для ветеринарної медицини, дієтичні/харчові добавки (БАДи), дезинфікуючі засоби; займає одне із провідних місць за обсягами виробництва та реалізації готових лікарських засобів серед українських виробників; виготовляє продукцію різних цінових груп та є соціально-орієнтованим.

Екскурсанти відвідали цех виробництва сиропів та лабораторію контролю якості (складається з хімічної та мікробіологічної). Таку специфіку екскурсії було зазадалегідь домовлено, оскільки студенти навчаются на спеціальностях «Фармація, промислова фармація» та «Біологія (Мікробіологія)» та мали набути уявлення про майбутні професії і можливості роботи на фармацевтичних підприємствах-виробниках лікарських засобів.

Під час екскурсії було зроблено акцент щодо охорони праці та умови роботи, дотримання трудової дисципліни, сучасний стан розвитку підприємства. Проглянуто учбові фільми про підприємство та його систему якості, асортимент продукції, виробничі приміщення. Студенти мали змогу поставити цікаві запитання та отримали на них вичерпні відповіді. Сподобався процес фасування сиропів.

Наша перша ознайомчо-навчальна екскурсію студентів пройшла успішно, була пізнавальною та цікавою.